ТОВ "Мікроком" - телекомунікаційна компанія на ринку фіксованого телефонного зв'язку, широкосмугового доступу до мережі Інтернет та передачі даних.
Компанія надає телекомунікаційні послуги з 2006 року та постійно піклується про підвищення якості надання послуг, а також працює над розширенням спектру телекомунікаційних послуг, що надаються користувачам мережі.


IP-телефонія

Компанія "Мікроком" надає послугу телефонного зв'язку по протоколу IP з використанням номерного ресурсу ТОВ "Мікроком" (044) 369 3Х ХХ та (044) 369 5Х ХХ, що надає доступ до місцевої, міжміської, міжнародної та мобільних мереж.

Інтернет

Компанія "Мікроком" надає послуги доступу до мережі Інтернет через високошвидкісні з'єднання по технологіям Ethernet і GEPON. Для задоволення індивідуальних потреб користувачів ТОВ "Мікроком" має різноманітні тарифні плани з фіксованою місячною абонентською платою. Отримати детальну інформацію про тарифні плани Ви зможете у наших менеджерів з продажу. Також ми зможемо підібрати для Вас обладнання та виконати роботи з тестування.

Телефонія

ТОВ "Мікроком" надає послуги фіксованого телефонного зв'язку з використанням номерного ресурсу 369 3Х ХХ та 369 5Х ХХ, що належить компанії та інтегрований в цифрову ТМЗК м. Києва. Компанія пропонує своїм абонентам послуги місцевого, міжміського і міжнародного зв'язку, а також надає додаткові послуги телефонії: переадресація, повідомлення про надходження нового виклику та інші.

Послуга "0900"

Компанія Мікроком надає платні телефонні номери 0 900 (Аудіотекс). Послуга "0900" - це різноманітні платні послуги інформаційно-довідкового та ігрового характеру, які надаються в інтерактивному режимі . Найбільшою популярністю користуються різноманітні розіграші та інтерактивні ігри, голосування, гороскопи та ворожіння, розповіді для дорослих та спілкування з оператором (чат).

Хостинг

Компанія "Мікроком" дає кліентам можливість розміщення телекомунікаційного обладнання в шафах з доступом до мережі по оптимальним цінам.

Послуга "0800"

Компанія Мікроком надає телефонні номери 0 800. 0 800 – телефонний номер для гарячої лінії з безкоштовними вхідними дзвінками з усіх мобільних та стаціонарних телефонних номерів з будь-якої точки України. Якщо до Вашої компанії постійно дзвонить більшість клієнтів тоді Вам просто необхідно надати їм можливість виконувати безкоштовні дзвінки на гарячу лінію 0 800 з міських і мобільних номерів зі стопроцентним дозвоном. Дзвінки на номер гарячої лінії сплачує приймаюча сторона.

500x500